Wczoraj w parku na placu Zwycięstwa wystąpił Wiesław Jarmoc z zespołem. W nastrojowym koncercie publiczność wysłuchała utworów instrumentalnych, poezję śpiewaną w wykonaniu Agaty Gulbierz oraz ballady w wykonaniu Adama Kozłowskiego.
Powiązane artykuły
-
Wtorkowa sesja nadzwyczjna
Dziś (23 czerwca) odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Jednym z istotnych punktów posiedzenia była uchwała... -
Wszystkiego najpiękniejszego, najlepszego Tatusiom od całej EkoDrużyny
Wszystkiego najpiękniejszego, najlepszego Tatusiom od całej EkoDrużyny Gołdap przesyłają dzieciaki z 3a SP2 w Gołdapi. -
Tata, który czyta i buduje!
Z okazji Dnia Ojca Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza na rodzinne spotkanie „Tata, który czyta i...




































